Kamaráti z TrinityKamaráti z Trinity Hotels & Resorts

Nechajte sa vtiahnuť spoločne s nami do krásneho projektu pre deti s názvom Kamaráti z Trinity. Príbeh šiestich postavičiek, ktorý sa v našich hoteloch mení na skutočnosť.

Hravé a milé postavičky má každý z hotelov siete Trinity Hotels & Resorts.
Pre nás, ale aj pre našich hostí sú viac ako „len“ maskoti! Sú totiž
KAMARÁTI Z TRINITY!


Naši Kamaráti z Trinity sú presne ten malý – veľký detail, pre ktorý sa deti k nám do hotelov tešia. Pretože detičky veria, že sú to domčeky týchto veľkých plyšákov. A práve domček Kopka a Svetlušky je náš hotel Sitno.

Kopko je banský škriatok a je známy tým, že kope poklady v bani. Na cestách po lese, ale aj pri práci mu je nápomocná jeho kamarátka Svetluška. Tá mu svojim lampášikom vždy posvieti na cestu.

Ich príbeh motivuje deti k bádaniu po okolí, k poznávaniu baníckej histórie
a prostredia Štiavnických vrchov.
Všetky babyfriendly služby v našom hoteli nesú hravé motívy týchto postavičiek

Kamaráti Kopko a Svetluška sú pre deti takými malými „superstar“. Stretnú ich pri večeri aj na raňajkách. Deti sa im s nadšením chvália, že spapali ovocie aj zeleninku. Každý večer spolu zažijú minidiskotéku a počas dňa zábavné aktivity v rámci animácií. Na pamiatku vždy dostanú omaľovánku či knižku s ich príbehom. Na bare majú tiež vlastný špeciálny džúsik a samozrejme nemôžu chýbať ani pri rozlúčke počas odchodových dní z hotela.

Kamarátov stretnú aj na večeri či raňajkách, kde sa deti vždy radi pochvália, koľko toho spapali. Kopko so Svetluškou sú ich veľký vzor. Stretnú ich na denných aktivitách a večer si s nimi zatancujú na mini diskotéke alebo koncerte.


animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium

Koncert Kamarátov z Trinity

Príbehy našich maskotov pokračujú. Aj oni majú svojich kamarátov. Spolu
s ostatnými postavičkami z hotelov siete TRINITY tvoria hudobno – tanečnú skupinu. Šiesti maskoti na pódiu, originálne pesničky, ľahké a hravé choreografie, ktoré rozhýbu aj najmenších. Ich interaktívne koncerty môžete zažiť na väčšine pobytov a počas celého leta. Spolu už vydali dva albumy, jeden na CD a druhý na USB. Majú vlastné tričká, vankúšiky, nápoje
a množstvo ďalších praktických darčekov.Interaktívne, hravé a podnetné

Naše postavičky Kamarátov z Trinity nerozprávajú, čo je taký malý detail, ktorý podporuje detskú predstavivosť. Komunikácia gestami je deťom blízka, je hravá a ľahko zrozumiteľná a práve vďaka nej si ich obľúbia aj naši najmenší hostia.

Kamaráti z Trinity si tak vytvárajú cestičku ku výnimočnému kamarátstvu. Ich hlavným rečníkom je moderátorka Nitka, ktorá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti k interaktívnemu zážitku z koncertu (pocit byť na chvíľu súčasťou koncertu – tancovať ako Kamaráti).
Ten posledný a najkrajší detail sú samotné pesničky.

Originálne slovenské pesničky, či dokonca jedna česko – slovenska ako letný hit, ktorého text si vyskladali naši hostia. Vypočujte si tvorbu našich Kamarátov z Trinity na ich Youtube kanály:

Rezervovať